Rezervasyon
Yap
Hemen
Arayın
Biz Sizi
Arayalım
Başa

Misafirlerimize Koronavirüsü Hakkında Önemli Bilgilendirme

YENİ CORONAVIRUS COVID 19 İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Değerli misafirlerimiz,

COVID-19 salgınının dünyayı etkilediği bu belirsizlik döneminde sizlere emniyetinizin ve konforunuzun Alp Paşa Hotel’in en büyük önceliği olduğunun altını çizmek için yazmaktayım. Virüsten etkilenenler ve onlarla ilgilenen kişiler için bütün kalbimizle dua ediyoruz.

Aşağıda rezervasyonlarınızla ilgili yapabileceğimiz maksimum esneklik ve konaklamanız sırasında sağlığınız için yapabileceklerimizle ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Saygılarımla
Ali Akçakaya

Seyahat planlarınızla ilgili esneklik.

Bireysel Rezervasyonlar

• 30 Nisan 2020’den önceki konaklamalar için rezervasyon yaptıran misafirlerimizin bu rezervasyonlarını değiştirmelerine ya da para iadesiyle birlikte iptal etmelerine imkan tanıyacağız. Bu durum, direkt olarak otelden ya da otelimizin web sitesinden (www.alppasa.com) ya da çağrı merkezimiz üzerinden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir. Rezervasyonunuzu değiştirmek ya da tamamen iptal etmek için lütfen otelimizle iletişime geçiniz.

• Bir aracı üzerinden yapılan rezervasyonlarda (örneğin seyahat acentesi, OTA’lar, vb.) lütfen o aracı firma ile iletişime geçiniz.

• Yeni rezervasyonlar için seyahat planlarınızda esnekliğe ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Sizlere sunacağımız esnek ücretler ve özel fiyatlar sayesinde rezervasyonunuzu varışınızdan iki gün öncesine kadar iptal etme şansınız olacak. Bu durum, direkt olarak otelden ya da otelimizin web sitesinden (www.alppasa.com) yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

Grup Rezervasyonları

• 30 Nisan 2020 öncesindeki konaklamalar için yapılan rezervasyonların ücretsiz olarak değiştirilmesine imkan tanıyacağız ancak yeni rezervasyonun orijinal rezervasyon tarihinden itibaren 12 ay içerisinde yapılması gerekmektedir. Yeni tarihler belli olduğunda ücrette değişiklik yapılması gerekli olabilir. Her bir rezervasyon özelinde gerekli istisnalar yapılmaya çalışılacaktır.

Temizlik. Özen. Güleryüz.

Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın emniyeti bizim için her şeyden önemli olduğu için otelimizdeki tedbirleri bir üst seviyeye çıkardık. Misafirlerimizin emniyetli, temiz ve konforlu bir ortamda tatil yapabilmeleri için elimizden gelen en iyi özeni sergilemeye çalışıyoruz.

Misafirlerimizin emniyetli ve konforlu bir tatil geçirebilmeleri için otelimizi sürekli olarak temizliyoruz. Aldığımız tedbirler arasında şunlar ön plana çıkmaktadır:

• Misafir odalarının detaylı temizliği ve dezenfeksiyonu,

• Asansör düğmeleri, kapı kolları, resepsiyon deski, banyolar, restoranlar ve toplantı odaları gibi en sık temas yaşanan noktaların detaylı dezenfeksiyonu,

• Lobi, restoran ve toplantı odası gibi misafirlerin sık temas yaşadığı yerlerde el dezenfektanlarının sayısını arttırılması,

• Belirli durumlarda ve kullanılabilir olduğu ortamlarda talep halinde misafirlerimizin ve çalışanlarımızın vücut ısılarını ölçmek için kızılötesi termometrenin resepsiyonda bulundurulması,

• Stoklarla sınırlı olmak üzere misafirlerimiz için talep halinde resepsiyonda medikal maske ve eldiven bulundurulması,

• Çalışanlarımızın COVID-19 hakkında el hijyeni ve farkındalığı konusunda düzenli olarak eğitimi. Bu, virüslerin yayılmasıyla mücadele ve ayrıca çalışanlarımızın ve misafirlerimizin sağlığı açısından hayati önem taşımaktadır.

• Resepsiyon deskine 1 metre mesafeden check-in yapma imkanının sağlanması,

Yiyecek & İçecek Hizmeti

Mutfak personelimiz mutfaklarımızda en üst seviyede hijyen kontrolü gerçekleştirmektedir. Bütün tedbirler alınmış ve bütün uyarılar yapılmıştır. Ayrıca, otelimiz açık büfe servisinden set menü servisine geçmiştir ve böylece bütün gıda maddeleri üstü kapalı şekilde servis edilmektedir.

Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını gözetmek adına gerekli özeni göstermekteyiz. Çalışanlarımız Dünya Sağlık Örgütü ve yerel sağlık otoriteleri tarafından açıklanan yönergeler hakkında bilgilendirildi. Artık kendisini iyi hissetmeyen misafirlerimize yardımcı olma konusunda tamamen hazırlar.

Konuyla ilgili gelişmeler hakkında çalışanlarımızı bilgilendirmek için her gün toplantılar düzenliyoruz. Alp Paşa Hotel, misafirlerini ve çalışanlarını gelişmelerden haberdar etmek ve onlara uymaları gereken tedbirler hakkında bilgi vermek için sağlık ve seyahat otoriteleri ile temas halindedir.

Misafirlerimizi her zamanki içtenlik, misafirperverlik ve güleryüz ile otelimize bekliyoruz. COVID-19 salgını her ne kadar sürekli olarak değişen ve belirsiz bir durum olsa da sizleri bilgilendirmeye ve Alp Paşa Hotel olarak sizlere özen göstermeye devam edeceğiz.

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de otelimize yapacağınız ziyaretlerde sizleri Alp Paşa Hotel misafirperverliği ve titizliğiyle ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyacağız.

Son Güncelleme: 19 Mart 2020Alp Paşa Hotel
Barbaros Mah. Hesapçı Sok. No: 30
Kaleiçi (Old Town) – Antalya

Otel Telefon: +90 (242) 247 56 76
Faks: +90 (242) 248 50 74

Tasarım ve Programlama
AJANSWEB