Reservation & Info +90 242 247 56 76

Regency Suites

Comfortable chic. A harmonious blend of Ottoman and modern design in white and stone. Spacious studio living where you can relax in surroundings that exude the warmth of home. Deep arm chairs, a private kitchenette, and lavish marble bathroom add to a unique holiday experience.

Alp Paşa Studio

As well as your own beautifully designed studio, you’ll have the run of our communal areas. So you can stay – and live – your way. With an average of 35m2 of space, our apartments are almost double the size of a standard hotel room. They’ve been designed to feel a lot bigger, too, giving […]

Alp Paşa Villaları

Kaleiçi’ndeki adresiniz. Tıpkı kendi eviniz gibi, yalnızca biraz daha fazlası. Antalya’da konaklarken en son teknoloji ile donatılmış eşsiz tasarıma sahip bir eviniz olsun istemez misiniz? Bütün villalarımızda iki adet klimalı oda, tam donanımlı açık mutfak, lounge ve özel havuzlu bir bahçe bulunmaktadır. Şık, rahat ve aileler için ideal..

Emperor Oda

Modern bir klasik. Oldukça konforlu ve bir o kadar da dinlendirici. Modern mobilyalar, klasik dokunuşlar ve ilgi çekici el yapımı çömlekler ile havalı bir ortam. Antalya'nın koşturmacasını arkanızda bırakın ve bu cennet mekanda kendinizi dinleyin.

Anatolia Oda

Modern dokunuş. Ultra modern minimalist yaklaşımla işlenmiş taşlar. Osmanlı zarafeti ve rahatlık bir arada. 21. Yüzyılın romantik çiftleri için dinlendirici ve rahatlatıcı bir ortam. Kaleiçi'nin kalbinde, birbirinden güzel tarihi kalıntı, plaj ve eski limanın hemen yanı başında.

E-mail
Whatsapp
Telefon