Rezervasyon
Yap
Hemen
Arayın
Covid-19 Tedbirleri
Başa

KONUM

Neredeyiz?

KONUM

Alp Paşa Hotel, Kaleiçi’nde yer almaktadır ve Hadrianus Kapısına (Üçkapılar) oldukça yakındır. Kaleiçi ve şehir surları içerisinde kalan tarihi dar sokaklardan geçilerek kolayca ulaşmak mümkündür. Otelimiz Antalya Uluslararası Havalimanına sadece 10 km uzaklıkta olup Yat Limanı, Antalya Kültür Merkezi ve birçok farklı turistik mekâna oldukça yakındır.

Havalimanından Yol Tarifi

Tramvayla

Havaalanında tramvay, Gelen Yolcu Terminali önünden yarım saatte bir şehir merkezine hareket etmektedir.

İsmetpaşa Caddesi üzerinde bulunan İsmetpaşa durağında tramvaydan ininiz.

Buradan Atatürk Caddesi üzerinden 5 dakikalık bir yürüyüş sonrası Kaleiçi bölgesine ulaşacaksınız.

Otobüsle

600 numaralı otobüs, Gelen Yolcu Terminali önünden yarım saatte bir şehir merkezine hareket etmektedir.

100. Yıl Caddesi üzerinde bulunan MarkAntalya AVM önünde ininiz.

Buradan Kazım Özalp Caddesi üzerinden 15 dakikalık bir yürüyüş sonrası Kaleiçi bölgesine ulaşacaksınız.

Taksiyle

Gelen Yolcu Terminalinin çıkışında taksi istasyonunu göreceksiniz, Taksi şoförüne ‘Alp Paşa Otel Kaleiçi’ demeniz yeterlidir. Bu yolculuk trafik durumuna bağlı olarak ortalama 30 dk. sürmektedir ve ücreti yaklaşık 18 €’dur.

Arabayla

Antalya Havalimanından (AYT) Alp Paşa Otele – Yaklaşık 30 dakika

Havalimanından çıktığınız zaman Serik Caddesi (D400) karayolu üzerinden şehir merkezine ilerleyiniz. Karşınıza gelecek ilk büyük kavşaktan sonra direkt karşıya Aspendos Bulvarına devam ediniz. Buradan düz ilerlerken sol tarafınızda tramvay yolunu göreceksiniz. Tramvay yolunu takip ederek yaklaşık 400 m. ilerledikten sonra PTT kavşağından sola döneceksiniz.

Daha sonra 4. sokaktan sağa dönünüz ve Kaleiçi bölgesine doğru hiçbir yere sapmadan yaklaşık 2 km devam ettikten sonra, trafik ışıklarından sola mecburi dönüş yapacaksınız. Kaleiçi tabelasını gördüğünüz ilk yerden sağa dönünüz. Kaleiçi bölgesine araçla bilet alınarak giriş yapıldığını lütfen unutmayınız. Kaleiçi’ne girdikten sonra ilk sol ve ikinci sağa döndüğünüzde otelimizin önüne kadar gelebilirsiniz.

Vale görevlilerimiz aracınızın park edilmesinde size yardımcı olacaktır. Gerekirse resepsiyon personelinden yardım alabilirsiniz. Kaleiçi’ne girişler otel misafirlerimize ücretsizdir. Lütfen biletinizi resepsiyona veriniz.

GPS KOORDİNATLARI

N 36°53'01.9"
E 30°42'24.7"

ULAŞIM SEÇENEKLERİ

TAKSİ İLE SEYAHAT

Şehir merkezinde ve havaalanında 7/24 taksi bulabilirsiniz. Taksiler açık sarı renkte olup tepelerinde “Taksi” yazmaktadır. Tüm resmi taksilerde dijital taksimetre bulunmaktadır ve yalnızca nakit Türk Lirası kabul etmektedirler.

OTOBÜSLER

Otelimizin yakınında birçok otobüs durağı mevcuttur ve gün boyunca ulaşım sağlanmaktadır; otobüs ücretleri seyahat mesafesine bakılmaksızın 2 TL’dir.

Misafirlerimiz için havaalanı ve otel arasında transfer sağlayabilmekteyiz. Taksi ya da concierge görevlimizin ayarlayacağı özel şoförlü araçları tercih edebilirsiniz. Concierge görevlimiz sizin adınıza her türlü detayla ilgilenmekten memnuniyet duyacaktır.

Not: Yaklaşık ücret, saat ve tarifeler otelimizce garanti edilememektedir. Ulaşım mesafesi yerel koşullar ve trafikten etkilenebilir.Alp Paşa Hotel
Barbaros Mah. Hesapçı Sok. No: 30
Kaleiçi (Old Town) – Antalya

Otel Telefon: +90 (242) 247 56 76
Faks: +90 (242) 248 50 74

Tasarım ve Programlama
AJANSWEB