Rezervasyon
Yap
Hemen
Arayın
Covid-19 Tedbirleri
Başa

VİLLALAR

Alp Paşa Konağı haricindeki diğer işletmemizdir.Villa Anatolia

Detaylar »

Villa Emperor

Detaylar »

Old Town Suites

Detaylar »

Alp Paşa Villaları: Daha Kişisel bir Dokunuş.

Mutlak konfor ve mahremiyet.

Bütün ailenin bir araya geldiği düğün veya benzeri etkinliklerde grupça seyahat edildiğinde villalar otel odalarında kalmaktan daha ekonomik olmaktadır. Ferah villalarımızda sevdiklerinizle zaman geçirerek dinlenebilirsiniz. Otelde konaklama halinde gruplar genellikle ayrı odalara bölünmek zorunda kalmakta ve bu yüzden birbirleriyle zaman geçirme fırsatı bulamamaktadır.

Dolayısıyla, eğlence, romantizm ve ailecek zaman geçirmek isteyen misafirlerimize bir nevi “yazlık ev” kiralama seçeneği sunuyoruz. Sizin için ideal villayı sunabilmemiz için bizlere beklentilerinizi söylemeniz yeterli.

Özel lüks villalarda 5 yıldızlı hizmet sunuyoruz. Hem Türk hem de dünya yemeklerinde uzman şeflerden concierge servisine kadar günlük ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak hizmetler sunuyoruz.

Alp Paşa Villaları: Kaleiçi’ndeki adresiniz

Tıpkı kendi eviniz gibi, yalnızca biraz daha fazlası.

Antalya’da konaklarken en son teknoloji ile donatılmış eşsiz tasarıma sahip bir eviniz olsun istemez misiniz? Bütün villalarımızda iki adet klimalı oda, tam donanımlı açık mutfak, lounge ve özel havuzlu bir bahçe bulunmaktadır. Şık, rahat ve aileler için ideal..Alp Paşa Hotel
Barbaros Mah. Hesapçı Sok. No: 30
Kaleiçi (Old Town) – Antalya

Otel Telefon: +90 (242) 247 56 76
Faks: +90 (242) 248 50 74

Tasarım ve Programlama
AJANSWEB