Rezervasyon
Yap
Hemen
Arayın
Covid-19 Tedbirleri
Başa
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
ÇOCUK

Antalya Kaleiçi’nde Bulunan Tarihi
Alp Paşa Konağına Hoş Geldiniz.

Muhteşem Antalya’nın nadide bölgesi Kaleiçi’nde, eski bir Osmanlı konağından devşirme şık bir inziva merkezi…

Antalya’nın tarihi, eğlence ve alışveriş mekanlarının en önemlilerinin yanı başında olan ‘Alp Paşa Hotel’, tüm dünyadan uzak fakat bir o kadar da şehrin merkezinde, modern bir inziva için sizi bekliyor.

Kaleiçi’nde yer alan 18. yüzyıldan kalma yenilenmiş bir Osmanlı Konağı, lüks detaylarla uyum içinde olan tarihi bir mimariye sahiptir. Yemyeşil bahçeler ve tarihi konaklarla çevrili Alp Paşa Hotel; Antalya'nın tam merkezi tarihi Kaleiçi’nde, yat limanına, plaja, şehir merkezine, alışveriş merkezlerine çok yakın ve ünlü Hadrian Kapısına (Üçkapılar) sadece 100 metre mesafede Antalya’nın en gözde bölgesinde bulunmaktadır.

Osmanlı ruhuna sadık kalmış bir iç tasarıma sahip Alp Paşa Hotelde, şıklık ve lüks anlayışı detaylarda değil, bizzat her köşede dışa vuruyor..

Otelimizin, Osmanlı tarzında dekore edilmiş odaları, taş işlemeciliğinin kusursuz bir şekilde işlendiği mistik restoranı ve restorasyon çalışmaları sırasında gün ışına çıkarılan tarihi kalıntıların sergilendiği açık hava müzesi ile hizmet vermektedir. Otelimiz, orijinal mozaik taşlarla bezenmiş bir avluya, güneşlenme terasına ve yüzme havuzuna sahiptir.

Konuklarımız, otelimizin asırlık çam, portakal ve turunç ağaçlarıyla dolu bahçelerinde günün yorgunluğunu atabilir, huzurun ve sessizliğin tadını çıkarabilirler. Ayrıca otelimizdeki tur masasından çevrede yapılabilecek geziler ve turlar hakkında tavsiyeler alabilirler.

KONSEPT »

Kaçırılmayacak Fırsatlar ile Kampanyalarımız

Balayı Paketi

Detaylar »

Toplantı, Kongre ve Etkinlik

Detaylar »

Evlilik Teklifi

Detaylar »
Tüm Kampanyalar

Birbirinden Güzel Odalarımız

Standard Oda

Detaylar »

Deluxe Oda

Detaylar »

Deniz Manzaralı Oda

Detaylar »

Osmanlı Paşa Süiti

Detaylar »

Aile Odası

Detaylar »

Size Özel Villalarımız

Villa Anatolia

Detaylar »

Villa Emperor

Detaylar »

Old Town Suites

Detaylar »

Alp Paşa Hotel
Barbaros Mah. Hesapçı Sok. No: 30
Kaleiçi (Old Town) – Antalya

Otel Telefon: +90 (242) 247 56 76
Faks: +90 (242) 248 50 74

Tasarım ve Programlama
AJANSWEB