Rezervasyon
Yap
Hemen
Arayın
Covid-19 Tedbirleri
Başa

KONSEPT

Alp Paşa Hotel: Sanat ve lüks tutkunlarına

Osmanlı’nın Büyüsü.

Alp Paşa Hotel, otantik Osmanlı konaklarının birleşiminden oluşmaktadır ve değerli misafirlerimize sakin ancak bir o kadar gösterişli konaklama imkanları sunmaktadır. Her oda ve süitin kendine has çekici bir tarzı bulunur ve orijinal mimari detaylar modern mimari ile bütünleşir. Çevre sokaklar oldukça sakindir ve yalnızca kuş sesleri ile ezan duyulmaktadır.

Konum

Kaleiçi’nin merkezinde yer alan Alp Paşa Otel, kültürel öneme sahip Paşa Camii, Yivli Minare, Üçkapılar ve Saat Kulesine yalnızca birkaç dakika uzaklıktadır.

OTEL ÖZELLİKLERİ

Kaleiçi’nde bulunan otelimiz kapalı ve açık restoranları ile Dünya ve Türk yemeklerinin en leziz örneklerini sunar.

Dinlenmek için açık havuzlarımızdaki şezlonglara uzanabilir, jakuziyi kullanabilir ya da Türk Hamamımızı deneyip şifalı masajlarımızdan yaptırabilirsiniz.

Otelin tamamında olduğu gibi, ücretsiz WiFi internet hizmetinden yararlanabileceğiniz bahçemizde ve açık hava müzemizde huzurun ve sessizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Diğer imkânlarımız arasında ücretsiz internet bağlantısı, iş merkezi ve ayrıca toplantı, düğün ve diğer etkinlikler için kullanılabilecek fonksiyonel odalar bulunmaktadır.

Alp Paşa Otelin hizmetleri arasında lüks araç servisi, özel otopark ve 24 saat güvenlik bulunmaktadır.Alp Paşa Hotel
Barbaros Mah. Hesapçı Sok. No: 30
Kaleiçi (Old Town) – Antalya

Otel Telefon: +90 (242) 247 56 76
Faks: +90 (242) 248 50 74

Tasarım ve Programlama
AJANSWEB