Rezervasyon
Yap
Hemen
Arayın
Başa

Politika ve Kurallarımız - Ödeme ve İptal Politikası

ÖDEME VE İPTAL POLİTİKASI

Otellerimiz için sitemiz veya satış ofisimiz üzerinden kolayca ve hızlı şekilde rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon çeşitlerimiz ve ödeme yöntemlerimiz aşağıdaki gibi bilgilerinize sunulmuştur.

Ödeme seçenekleri:

Web sitemiz

Visa veya MasterCard kredi kartı ile çevrimiçi ödeme

Satış Ofisimiz

*Visa veya MasterCard kredi kartı ile tarafınıza gönderilecek olan link üzerinden çevrimiçi ödeme

*Banka Havalesi veya EFT yolu ile ödeme

Visa veya MasterCard kredi kartı ile ödemelerinizde; kredi kartınızın uluslararası ödemelere, çevrimiçi ödemelere, mail-order ödemelerine açık olması ve 3D Secure Code uygulamasına dâhil olması gerekmektedir. Detaylı bilgi ve değişiklik için bankanız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İptal ve iade koşulları fiyat kategorilerine göre veya yapılan özel teklife göre değişebilmektedir. Rezervasyonu tamamlamadan önce ilgili onay kutucuğunun yanındaki bağlantıdan mutlaka seçtiğiniz fiyat tipinin kendi özgün koşullarını okumanız önemle tavsiye ederiz.

İPTAL VE KESİNTİ MİKTARLARI

Kesinleşmiş olan rezervasyonun; giriş tarihine 7 gün ve daha uzun süre kala iptal edilmesi durumunda yapılan ödemenin %5'i kesildikten sonra kalan tutar iade edilir.

Kesinleşmiş olan rezervasyonun; giriş tarihine 7 gün ve daha uzun süre kala iptal edilmemesi durumunda herhangi bir para iadesi veya tarih değişikliği yapılmaz.

İptal edilen rezervasyonların iadesi 15 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İadeler, ödeme yapanın kredi kartına veya banka hesabına yapılacaktır. Farklı bir hesaba yapılmayacaktır.

DEĞİŞİKLİK PROSEDÜRÜ

Yapılacak olan değişikliklerde, otelin müsaitlik durumu dikkate alınacaktır.

Rezervasyon değişikliklerinde; değişikliğin yapıldığı günün fiyat ve diğer şartları dikkate alınacaktır. Bir rezervasyon için en fazla 2 kez değişiklik yapılabilir. Değişiklik taleplerinin, giriş tarihinden minimum 15 gün önce otele bildirilmesi gerekmektedir.Alp Paşa Hotel
Barbaros Mah. Hesapçı Sok. No: 30
Kaleiçi (Old Town) – Antalya

Otel Telefon: +90 (242) 247 56 76
Faks: +90 (242) 248 50 74

Tasarım ve Programlama
AJANSWEB