Rezervasyon
Yap
Hemen
Arayın
Covid-19 Tedbirleri
Başa

VİLLALAR » Villa Emperor

Alp Paşa Konağı haricindeki diğer işletmemizdir.Villa Emperor Hotel: Otantik 19. yüzyıl havası ile 21. yüzyıl tarzının mükemmel uyumu.

Modern konfor ve otantik büyü.

Bu küçük otel geçmişin sıcaklığını ve zarafetini günümüzün tatil ve iş gezginlerinin ihtiyacına yönelik ultra modern imkanlarla bir araya getirmektedir. Villa Emperor’da 10 adet misafir odası bulunmaktadır ve odaların her biri eşsiz, dinlendirici ve ferah bir ambiyans ile kettle ve mikro dalga fırın bulunan küçük bir mutfağa sahiptir.

Odalarımızın her biri kendine has bir tasarıma sahip olmakla birlikte standart olarak geniş ve modern mermer banyolar, duvarları süsleyen modern sanat eserleri, düz ekran TV, okuma lambası ve birinci sınıf yataklar bulunmaktadır. Ayrıca aileler için birbirleriyle bağlantılı odalar da mevcuttur.

Güler yüzlü ekibimizin servis edeceği atıştırmalık ve içeceklerin tadını çıkarabileceğiniz romantik bahçemizde çam ağaçlarının altında istediğiniz kadar keyif yapabilirsiniz.

Otelimiz Kaleiçi’nin merkezinde yer alıyor ve hepsi sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olan dükkanlar, tarihi eserler, müzeler, eski liman, parklar ve deniz ile çevrelenmiş durumdayız. Yapacak ve görecek o kadar çok şeyin yanı sıra oturup dinlenebileceğiniz birçok mekan sizleri bekliyor.

Villa Emperor Oda: Modern bir klasik

Oldukça konforlu ve bir o kadar da dinlendirici.

Modern mobilyalar, klasik dokunuşlar ve ilgi çekici el yapımı çömlekler ile havalı bir ortam. Antalya’nın koşturmacasını arkanızda bırakın ve bu cennet mekanda kendinizi dinleyin.

Diğer Odalar

Villa Anatolia

Detaylar »


Alp Paşa Hotel
Barbaros Mah. Hesapçı Sok. No: 30
Kaleiçi (Old Town) – Antalya

Otel Telefon: +90 (242) 247 56 76
Faks: +90 (242) 248 50 74

Tasarım ve Programlama
AJANSWEB