Rezervasyon ve Bilgi +90 242 247 56 76

İyi Yemek ve İyi Şarap, İyi Bir Hayat Demektir

Taze ve lezzetli: Mutfağımızın büyüleyici yemekleri.

Sofistike yemek deneyimi, enfes klasik yemekler, heyecan verici yeni tatlar ve sezonun en taze malzemelerinin kullanıldığı, uzmanlar tarafından hazırlanmış menülerimiz ile hizmetinizdeyiz. İster özel, ister romantik, isterse de sıradan bir akşam yemeği olsun; şeflerimizin tek amacı sizlere en iyi lezzetleri sunabilmek...

Taş kemerli bir çatı altında sıcak bir ortam.

Bir tarafta şömine diğer tarafta canlı piyano dinletisi eşliğinde nostaljik ve mum ışığında bir yemek için yıl boyunca açık olan restoranlarımız siz değerli misafirlerimizi ağırlamaya hazır. Restoranlarımızın menülerinde Türk, İtalyan, Fransız ve dünya yemekleri leziz şaraplar eşliğinde sunulurken elbette vejetaryen misafirlerimizi de unutmadık.

Açık havada Yasemin kokuları eşliğinde yemek keyfi.

Yaz aylarında misafirlerimiz gün boyunca atıştırmalıkların ve içeceklerin tadını havuz başında ve havuz barımızda çıkarabilirken, akşam yemeklerini de yine aynı ambiyansta yiyebilirler.

Oda Servisi: Samimi ve Size Özel

Terasta öğle yemeği niyetine hafif bir salata veya odanızda resmi bir akşam yemeği. Oda servisi menümüz eğlenceli atıştırmalıklar dâhil olmak üzere her duruma ve damak tadına göre leziz yiyecekler sunmaktadır.

Fark yaratan menülerimiz, şık alanlarımız ve konularında uzman etkinlik yönetimi ekibimiz ile 24 saat hizmetinizdeyiz. Bize ne istediğinizi söyleyin ve gerisini bize bırakın…




E-mail
Whatsapp
Telefon